Водена Капка Сина Кубни Циркони Бела CZ 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Хривнија
Ново

Водена Капка Сина Кубни Циркони Бела CZ 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Хривнија

DEN 618.00
DEN 965.76

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Pendant
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Set031
Главната боја:
Сина
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
Нараквици Lenth :
7-8 инчен

Поврзани производи