Водоотпорен Ipad Организатор USB Кабел за Слушалки Линија Пенкало Моќ Банка Патување Складирање Торба лента со алатки Дигитална Опрема.
Ново

Водоотпорен Ipad Организатор USB Кабел за Слушалки Линија Пенкало Моќ Банка Патување Складирање Торба лента

DEN 442.00
DEN 480.00

Залиха

Водоотпорен Ipad организатор USB кабел за слушалки линија пенкало моќ банка патување складирање торба дигитална опрема.
Основни Информации : Материјал : Водоотпорен крпа Голема кеса димензии : 28 см x 20 см Мали кеса димензии : 24 см x 16.5 cm Конверзија : 1 инч = 2.54 см Бои : Црна, црвена, сина или сива Детали Опис : голем, cushioned складирање торба погоден за паметни телефони, таблети, powerbanks, слушалки, преносни хард дискови, USB податоци и енергетски кабли, и повеќе. Удобен и лесен, одлична за патување или туризам.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, L
Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Бренд Име:
XUNZHE
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Капацитет:
100ml
Употреба:
Алатки
Материјал:
Oxford
Спецификација:
24 * 16 * 4.5 cm
Производот:
алатка пакет
Име:
Дигитални чување пакет
Мали Димензии:
24 * 16 * 4.5 cm
Голема Големина:
28 * 20 * 4.5 cm
color1:
Сина
color2:
Црна
color3:
Сива
Color4:
Црвена
Use1:
Складирање кутија
Use2:
home office
Use3:
ѓубре торба

Поврзани производи