Водоотпорен Перење Ѕид Decals Живот Излегува Во Миење Цитати Винил Ѕид Налепница За Перење Соба Декорација
Ново

Водоотпорен Перење Ѕид Decals Живот Излегува Во Миење Цитати Винил Ѕид Налепница За Перење Соба Декорација

DEN 234.00
DEN 271.68

Залиха

Ние ќе одговори на вашата порака во 24 часа во работни денови.
Карактеристики На Производот :
Квалитет : Внатрешна 4-7 години, Отворено 3-5 години без боја исчезнува или испаѓање; Нема позадина сенка; без бел раб;
Материјал : Животната Средина; Пренослив; Водоотпорен; Чиста Боја;
Простор : Спална соба, Дневна Соба, Гостинската Соба, Купатило, Кујна Соба, Канцеларија, Детска градинка, ученичкиот дом, Продавница, и така натаму. Ве молиме не го напушти било повратни информации до проблемот е решен.
Боја : ве Молиме погледнете на боја картичка подолу. Ние ќе одговорен за какви било штети или загуби кои се случиле за време на превозот. Ако не можете да најдете на боја на копче погоре, ве молиме оставете белешка во ред или испратете ни порака. Капка-превозот е на располагање, како и. Ние не сме одговорни за било каква даноци, давачки и давачки во вашиот царински.Обично објект ќе бидат испратени во 1-3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Црвена, Бела, Жолта, Кафена, Темноцрвена, Светло Сива, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Војска Зелена, Виолетова, Портокалова
Големина:
60cmx30cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Censor Кодот:
5F2016
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
kasamanis
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
5F2016
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Водоотпорен, Винил Сечење Decals (не за печатење)
Цел:
Перење Цитати За Перење Соба Оркестарот
Се препорачува простор:
перење Соба
Заврши Големина:
60cmx30cm
Тема:
Животот Излегува Во Миење Цитати Ѕид Decals
is_customized:
Yes

Поврзани производи