ВРАТОВРСКА LER Голема Риба Мала Куќа Kraft Хартија Постер Деца Спална соба Украсување Frameless Ретро Гроздобер Постер на Ѕид Налепница
Ново

ВРАТОВРСКА LER Голема Риба Мала Куќа Kraft Хартија Постер Деца Спална соба Украсување Frameless Ретро Гроздобер

DEN 63.00
DEN 66.72

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : Голема Риба Мала Куќа Kraft Хартија Постер Деца Спална Соба Украсување Frameless Ретро Гроздобер Постер На Ѕид Налепница
Спецификации : 100% висок квалитет
Материјал : хартија kraft
Големина : околу 51*36cm
Процес : печатење (без peritoneum, не е водоотпорен,Без рамка,Без лепливи)
Пакување : 1 Pcs kraft хартија
Забелешка : Големината прирачник за грешка при мерење 0-2cm
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Вратоврска Ler
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
1
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ѕидот налепница
Name1:
Kraft Хартија
Name2:
Дома декорација

Поврзани производи