ВРАТОВРСКА LER Славна личност Ретро Kraft Хартија Постер на Ѕид Налепница Гроздобер Постер Позадина
Ново

ВРАТОВРСКА LER Славна личност Ретро Kraft Хартија Постер на Ѕид Налепница Гроздобер Постер Позадина

DEN 62.00
DEN 65.28

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : Славна Личност Ретро Kraft Хартија Постер На Ѕид Налепница Гроздобер Постер Позадина
Функција :
Материјал : Kraft
Големина : За 72.5*24cm
(Околу 5 мм лево и десно грешка)
Боја : Како На Сликата
Пакет Листа : 1* Славна личност Декоративни Сликарство(Не се лепливи,Без граница)
Answer : ___________________________ Note :
1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.
2.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете. Ние го цениме вашето разбирање.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 2-3 ден

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Вратоврска Ler
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
1
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Kraft
Големина:
About 72.5*24cm
Количина:
1pcs
Алијаси:
ѕидот налепница

Поврзани производи