Врвен Квалитет Замена 19V 4.74 НА 90W AC Адаптер за Toshiba Satellite C805D C600 C600D C805 C800 C800D F750D Серија
Ново

Врвен Квалитет Замена 19V 4.74 НА 90W AC Адаптер за Toshiba Satellite C805D C600 C600D C805 C800 C800D F750D

DEN 603.00
DEN 927.84

Залиха


Врвен Квалитет Замена 19 V 4.74 НА 90 W AC Адаптер за Toshiba Satellite C805 D C600 C600 D C805 C800 C800 D F750 D Серија
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 4.74 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Врвен Квалитет Замена 19 V 4.74 НА 90 W AC Адаптер за Toshiba Satellite C805 D C600 C600 D C805 C800 C800 D F750 D Серија
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
4.74 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За TOSHIBA Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм*2,5 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19v 4.74 на 90w
гаранција:
3 Години

Поврзани производи