ВРВОТ! 8.8 mm ААА+++ круг бела јужна море бисер earring цврсти бели златен>>>сребро обетки за жените Бесплатен превозот
Ново

ВРВОТ! 8.8 mm ААА+++ круг бела јужна море бисер earring цврсти бели златен>>>сребро обетки за жените Бесплатен

DEN 3450.00
DEN 4367.52

Залиха

По потврда, ние ќе брод ќе точниот предмети.
EMS : 5-12 работни денови.
Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-35 работни денови. Исто така, Ние би сакале да ја добиете вашата сугестија да им служи на нашите пријатели подобро.
имајте на ум! Накит нема кутија
Обично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да додадете една кутија
ПРЕВОЗОТ
Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост.
БЕЛЕШКИ
Ние нема да имаме никаква одговорност за било неуспех да се достави предмети нареди или за задоцнување или за каква било штета или дефект што е предизвикано од настани или околности што се надвор од наша контрола. Ви благодариме за вашето разбирање
ПОВРАТНИ информации
Драги мои пријатели, ние го цениме вашиот избор.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
3) објектите мора да се врати во оригиналното пакување материјал и примени во "како нов" состојба
4) Ако стварта е оштетена од страна на купувачот, ние нема да прифати каква било промена или наплата.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратните информации. Ви благодариме!
. Вашиот признавање ќе бидат високо ценети и да се направи ни повеќе уверени да им служи на нашите пријатели подобро. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата може да имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите со вас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.
DHL/ UPS/ ФЕДЕКС : 5-7 работни денови.
2) Ако примите ред објектот, ве молиме да се слика на примен објект и-мејл до нас.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
1) Ако купите е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
Ако вашата адреса е оддалечена област во вашата земја во DHL систем, ние ќе брод парцела од FEDEX или EMSinstead да се избегне ова, екстра цената што ќе се наплатува од страна на купувачот.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
AAAA
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Класичен

Поврзани производи