WasaFire Велосипед Светлина 9800lm 7* XML T6 LED Велосипед Светла Светла 6*батерија 18650 пакет Frontlight Headlamp Велосипедизам Frontlamps
Ново

WasaFire Велосипед Светлина 9800lm 7* XML T6 LED Велосипед Светла Светла 6*батерија 18650 пакет Frontlight

DEN 1920.00
DEN 2399.52

Залиха

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Добиете На Вашиот Сопствен Купони Пред Да Го Купат!
Забелешка За производот, ние треба секогаш да ги почитуваат овој бизнис филозофија, на ист добавувач, на иста стока, повисок квалитет, пониска цена! Ова е најновата производ, најниска цена, а ако изберете да се купи повеќе од една, исто така можете да добиете повеќе поволни цени, претплатете се на мојата продавница, ќе се најдат оние евтини производи. Ние секогаш ги извршуваат подобра услуга, и се надеваме дека ќе го препознае нашите напори, ви благодариме за вашата поддршка! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.
Враќање Враќање 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Запад Унија,TT.
2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3)Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања
Испорака Гаранција 12 месеци производство е ограничена гаранција за неисправни производи. Функција :
Модел : 7*T6
Боја : Црна
LED Бренд : Кри
LED Type : XML T6
LED КОЛИЧИНА : 7*XM-LT6
Батерија Тип : 6*18650 ( вклучуваат )
Светла Боја : Бела Светлина
Lumens : Max 9800 Лумен (производителот номинална)
Начини : 3
Начини На Аранжманот : Висок/Низок /Strobe
Вклучете Локација : Tailcap
Тип На Прекинувач : Clicky
Случај Материјал : Алуминиум Легура Пакет листа : 1* 7 T6 велосипед светлина 1* Конектор(Ќе испрати право приклучокот на полначот за вас според превозот адреса . Но, обично, вие не треба да се справи со овој проблем.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.

Декларираните карактеристики

Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
WasaFire
сертификација:
CE,CCC
Број На Модел На:
BE7T16B
LED тип:
xml t6
Лумен:
9800LM
Поддршка затемнување:
3 режими(Силна-Нормално-Strobe)
Тип На Батерија:
6*18650 батерии пакување (вклучени)

Поврзани производи