WEIXINBUY Деца Платно Секојдневен Чевли на Лето 2018 Мода Бонбони Дише Мрежа Деца Спортски Момчиња Девојчиња Патики 6 Бои 2-11Y
Ново

WEIXINBUY Деца Платно Секојдневен Чевли на Лето 2018 Мода Бонбони Дише Мрежа Деца Спортски Момчиња Девојчиња

DEN 215.00
DEN 268.32

Залиха

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Големина-НИАНГЛИЈА-Должина-Возрастчевли Големина 1-9 M815.5 cm/6.10"-2.5 Т 26 2-9.5-10 M-8.5-916.2 cm/6.38"-3 T 27 3-10.5 М-9.516.9 cm/6.65"-3.5 Т 28 4-11.5 М-10.5-17.6 cm/6.93"-4 T 29 5-12.5 М-11.5-18.3 cm/7.20"-4.5 Т -30 6-13 M-12-19cm/7.48"-5 T 31 7-1 M13-19.7 cm/7.76"-6 T 32 8-1.5 М14-20.4 cm/8.03"-7 T 33 9-2.5 М1.521.1 cm/8.31"-9 T 34 10-3.5 М2.521.8 cm/8.58"-10 T 35 11-4-4.5 М3-3.522.5 cm/8.86"-11 T 36 Белешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3ММ се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
30M,6T,9T,3T,4T,10T,7T,11T,8T,5T
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
WEIXINBUY
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Дише
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еластична бенд

Поврзани производи