Winmax вистинска кожа мажите cultch protable вистинска кожа чанта торба познатиот бренд дизајнер машки паричници carteira masculina торбичка
Ново

Winmax вистинска кожа мажите cultch protable вистинска кожа чанта торба познатиот бренд дизајнер машки паричници

DEN 537.00
DEN 1052.16

Залиха


Winmax вистински leahter мажите cultch protable вистинска кожа чанта торба познатиот бренд дизајнер машки чанта ден cultch торбичка Bolsa

Декларираните карактеристики

Големина:
26X1X16
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
Winmax
Надворешноста:
Никој
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Ден Канџите
Обликот:
Спојката
Декорација:
Никој
Пол:
Мажи
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
9902
вистинска кожа мажите чанта:
моден фудбал комбинација на мажите вистинска кожа ден cultches
мажите вистинска кожа:
машка мода обичните cultch чанта торба
нов тренд вистинска кожа чанта торба:
мажите плик вистинска кожа секојдневен cultch
мажите бизнис вечера cultch:
човекот fahion бизнис каузална слободно стил чанта торба
Телефон Торбичка:
пари монета картички чанта торба вистинска кожа
мажите'a вистинска кожа walllet:
wristlets машки пари торба телефон торба монета чанта
мажите protable паричникот вистинска кожа :
познатиот дизајнер торбичка carteira masculina
billeteras став mujer:
машки паричници мажите мода mew стил шема

Поврзани производи