Wonziak 3 во 1 0.02 100 mm Летање жица 936 Заварување станица Железо Совет Телефон Плоча Поправка Летаат Линија во Собата Отпечаток Одржување
Ново

Wonziak 3 во 1 0.02 100 mm Летање жица 936 Заварување станица Железо Совет Телефон Плоча Поправка Летаат Линија

DEN 623.00
DEN 662.40

Залиха


Декларираните карактеристики

Пакет:
Случај
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
wozniak
Број На Модел На:
FX-T9
Тип:
летаат линија
Примена:
железо совет
Број на Парчиња:
3pcs во 1set

Поврзани производи