WT-N770 Мали двојно карики школка ѓердан од злато школка накит ѓердан ,нова во парк paua школка ѓердан за DIY одлуки
Ново

WT-N770 Мали двојно карики школка ѓердан од злато школка накит ѓердан ,нова во парк paua школка ѓердан за DIY

DEN 2160.00

Залиха


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N770 Мали двојно карики школка ѓердан од злато школка накит ѓердан ,нова во парк paua школка ѓердан за DIY одлуки
Бренд :
WKT
Материјал :
природни paua школка
ГОЛЕМИНА на :
Околу 14*34 mm на секој камен
Боја :
камен боја е multicolor
Синџир должина :
18inch долго линк синџир со 24k вистински злато eletroplated nickle бесплатно,без tarnishable
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Т-N752 нов стил на коските врежан приврзоци ѓердан големи говеда од черепот на главата бул добиток приврзоци со црна позлатен пиштол синџир
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Должина:
18 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Pendant Големина:
околу 14*34mm
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WT-N770
Пол:
Жените
Метали Тип:
Злато Позлатен
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина

Поврзани производи