WT-P882Exclusive Црна Коска Рог Pendant Природни Бивол Црна Pendant Рог со pyrite шарм Pendant Злато Уникатен Дизајн на Накит
Ново

WT-P882Exclusive Црна Коска Рог Pendant Природни Бивол Црна Pendant Рог со pyrite шарм Pendant Злато Уникатен

DEN 1680.00

Залиха


WT-P882 Exclusive Црна Коска Рог Pendant Природни Бивол Црна Pendant Рог со pyrite шарм Pendant Злато Уникатен Дизајн на Накит
Бренд :
WKT Точка законик : WT-P882
Материјал : бафало рог црна pendant со pyrite шарм
ГОЛЕМИНА на :
ГОЛЕМИНА од 8-9*30-35mm
Метал :
24k вистински злато позлатен и никел слободни.
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
само приврзоци без синџир, ако сакате синџир, pls изберете друг линк
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Сертификат :
SGS
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Елеганција убавина доаѓа од нејзината едноставна!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WT-P882
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
ОЕМ:
обичај се направи
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи