WT-P884 Единствени Двојно Циклуси Paua Школка Полумесечина Pendant природни Paua школка со Двојно Bails abalone Pendant
Ново

WT-P884 Единствени Двојно Циклуси Paua Школка Полумесечина Pendant природни Paua школка со Двојно Bails abalone

DEN 1176.00

Залиха


WT-P884 Единствени Двојно Циклуси Paua Школка Полумесечина Pendant природни Paua школка со Двојно Bails abalone Pendant Обложено со Злато
Бренд :
WT-P884
Материјал :
Природни paua школка
ГОЛЕМИНА на :
Околу 14*34mm pendant се разликува малку секој еден од големината случајно во форма
Метал заврши :
24k вистински злато галвански се спротивстави на tarnishable, nickle слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
само приврзоци без синџир, ако сакате синџир, pls изберете друг линк
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Сертификат :
SGS
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Елеганција убавина доаѓа од нејзината едноставна!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Наутички
Број На Модел На:
WT-P884
Метали Тип:
Бакар
ОЕМ:
обичај се направи
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи