WUF 1 Лист Божиќ Дизајн DIY Decals Вода Трансфер Печатење Налепници Додатоци За Нокти Салон
Ново

WUF 1 Лист Божиќ Дизајн DIY Decals Вода Трансфер Печатење Налепници Додатоци За Нокти Салон

DEN 12.00
DEN 13.92

Залиха

Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Карактеристики : - Сосема Нов и висок квалитет. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. Без дозвола на Компанијата, неовластена употреба со " YZWLE ", му припаѓа на некој прекршок. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ви благодариме!. Ви благодариме на соработката. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат."YZWLE" припаѓа на компанијата која го има регистрирано бренд во Кина, да се фокусираат на работата на ноктите производи. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот.

Декларираните карактеристики

боја:
4 Стилови Секој 1 Компјутер
Број На Модел На:
YZW-(2161-2164)
Материјал:
Вода филм хартија
Големина:
61mm*53mm (app)
Количина:
Слободно Одберете
Стил:
божиќ дизајн
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
WUF
боја:
како се покаже слика
Пакет:
Нема пакет
статус:
100% Нов Arrivial
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи