WUF 1 Лист Божиќ Дизајн DIY Decals Ноктите Уметност Вода Трансфер Печатење Налепници Додатоци За Нокти
Ново

WUF 1 Лист Божиќ Дизајн DIY Decals Ноктите Уметност Вода Трансфер Печатење Налепници Додатоци За Нокти

DEN 12.00
DEN 13.92

Залиха

За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. Без дозвола на Компанијата, неовластена употреба со " YZWLE ", му припаѓа на некој прекршок. - Место на Потекло : Кина (Копно) - Големина : 61*53mm Пакување Содржина : Слободен Одберете Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел.99 ДОЛАРИ / парче парче парче 0. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите."YZWLE" припаѓа на компанијата која го има регистрирано бренд во Кина, да се фокусираат на работата на ноктите производи. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро.99 ДОЛАРИ / парче 0. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!
1685 Нови Пристигнување парче парче парче 0.99 ДОЛАРИ / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пакет.

Декларираните карактеристики

боја:
4 Стилови Секој 1 Компјутер
Број На Модел На:
YZW-(2173-2176)
Материјал:
Вода филм хартија
Големина:
61mm*53mm (app)
Количина:
Слободно Одберете
Стил:
божиќ дизајн
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
WUF
боја:
како се покаже слика
Пакет:
Нема пакет
статус:
100% Нов Arrivial
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи