WZSM Нови AWM 20624 80C 60V 1.0 mm Теренот 5 Pin 70mm 90mm150mm 250mm Напред FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел
Ново

WZSM Нови AWM 20624 80C 60V 1.0 mm Теренот 5 Pin 70mm 90mm150mm 250mm Напред FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел

DEN 273.00
DEN 287.04

Залиха


Сосема Нов Висок квалитет
90 дена Гаранција
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2. Почитувани купувачи ,Ако не сте задоволни со нашата стока, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Позитивни повратните информации се препорачува. Ако планирате да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
70mm, 90mm, 150mm, 250mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Поврзани производи