WZSM Нови AWM 20624 80C 60V 1.0 mm Теренот 9Pin долго 40mm 50mm, 120mm 150mm 160mm 180mm 190mm 250mm Напред Ширина 10мм FFC FPC Кабел
Ново

WZSM Нови AWM 20624 80C 60V 1.0 mm Теренот 9Pin долго 40mm 50mm, 120mm 150mm 160mm 180mm 190mm 250mm Напред

DEN 273.00
DEN 287.04

Залиха


Сосема Нов Висок квалитет
90 дена Гаранција
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Ако сеуште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас .
2. Почитувани купувачи ,Ако не сте задоволни со нашата стока, Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Позитивни повратните информации се препорачува. Ако планирате да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
40mm, 50mm, 120mm, 150mm, 160mm, 180mm, 250mm, 190mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Поврзани производи