X Autohaux Автомобилската Камион Автомобил Ноќ Задниот Браник Планината Рефлектор Црвено Без Дупки 3Pcs
Ново

X Autohaux Автомобилската Камион Автомобил Ноќ Задниот Браник Планината Рефлектор Црвено Без Дупки 3Pcs

DEN 134.00
DEN 152.64

Залиха


1.Додај Во Кошничката 2. ПОГОЛЕМИ Заштеди Во Стан
Боја : Црвена Име на Производ : Автомобил Рефлектор Материјал : Пластични Пакет Содржина : 3 x Автомобил Рефлектор Димензија : 145 x 50 x 6mm/ 5.7 x 2 x 0.24 инчи(L*W*T)
Dn 1111

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
X Autohaux
Тип На Објект:
Рефлексивни Ленти
Ноќта рефлектор .:
рефлектор црвена
Задниот Дел На Автомобилот |:
автомобил рефлектор
Планината Автомобил ||:
Автомобил Без
Задните Црвена |||:
Црвено Браник
Нето тежина:
66g
Пакет Содржина:
3 x Автомобил Рефлектор
Материјал.:
Пластични

Поврзани производи