XINTOWN Про mtb Велосипед Џерси Лигавче Шорцеви Поставува Мажите Сина, Црна Велосипед Облека Одговара на Машки Тим Велосипед Врвот Дното Облека Брзо Сува
Ново

XINTOWN Про mtb Велосипед Џерси Лигавче Шорцеви Поставува Мажите Сина, Црна Велосипед Облека Одговара на Машки

DEN 1541.00
DEN 1674.72

Залиха

Дури и да сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа. Но поштенски е повисока. Како чесен продавачот, ние сме секогаш отворени за да се слушне и решавање на евентуалните спорови / dissatisfactions од нашите "Кралевите"
Топло прашува :
Поради различни причини, ние може привремено да не on-line, можете да ни даде порака, или e-mail, ние ќе ви одговори во најкраток можен рок.
Сите следење на број е достапна. Се надевам дека ќе имате убав ден и среќен шопинг!
Љубовен живот, сакаат спортски!. Сепак, Корисниците се одговорни за поштенски за да се вратите на објектот.
големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL-4 XL или да се меша големина
Превозот :
Ние ги користиме Кина пост авијација пакет транспорт низ целиот свет,Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена од Воздухопловната откако исплата е расчисти.
Добредојдовте во мојата продавница!
Материјал :
Џерси : 100% Полиестер
панталони : 80% Полиестер&20% lycra
COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно
Функција : Брзо сушење
1.
Контакт со нас на :
Додека во случај кога не се многу среќни поради трансакцијата, ве молиме слободно да ни e-mail прво. Обично повеќе од 90% пакет испрати во Северна Америка, Европа и Океанија се 2-3 недели. Да им помогне на играчите дури и во повеќето неповолни околности може да се одржи удобно температурата и влажноста на воздухот и испуштање пот; кои веруваме, исто така, ќе помогне да се постигне твоите најдобри перформанси. Само неколку трае помалку од 2 недели или повеќе од 3 недели,Друга земја можеби треба малку подолго време.
Плаќање :
Можете да го видите на плаќање стил кога ќе го купите стоки. Скриени пред патент.
Се враќа :
Враќање на пари или Размена на Услугата е достапна, Ако не сте задоволни. Високо Дише и се чувствувате wicking перформанси ткаенина велосипедизам опрема на крајот имајќи суво и ладно.
Ако сакате ЕМС превозот, тој пристигнува во 5 до 7 работни дена.

Декларираните карактеристики

Големина:
4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
XINTOWN
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Патент Должина:
Целосна
is_customized:
Yes
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
Мажи
Тип:
Џерси Поставува
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Број На Модел На:
Велосипед Џерси Лигавче Шорцеви Поставува

Поврзани производи