XINTOWN Про Велосипед Долг џерси MTB Тим Велосипедизам облека Бел Цвет Возење Велосипед Врвот Носат Мажите Maillot Долги Ракави Кошули
Ново

XINTOWN Про Велосипед Долг џерси MTB Тим Велосипедизам облека Бел Цвет Возење Велосипед Врвот Носат Мажите

DEN 960.00
DEN 1199.52

Залиха

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Опис : Материјал : Полиестер и Lycra COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа Големина : S, M, L,XL, XXL,XXXL,4 XL Бренд : XINTOWN
Големина референтна табела :
Пакетот Вклучува :
1 Piece x Велосипед Џерси
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
is_customized:
Yes
Функција:
Анти-Навремено,Брзо Сува,Windproof
Пол:
Мажи
Бренд Име:
weimostar
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер,Lycra
Сезоната:
Есен,Зима
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Патент Должина:
Целосна Патент
Број На Модел На:
Велосипедизам Долго џерси

Поврзани производи