XSKEMP 2 парчиња/Многу Калено Стакло За Леново Јога Табот 3 Про 10.1X90F Таблет КОМПЈУТЕР 9H 0.3 мм Филм HD Ултра Јасно Екран Заштитник Маска
Ново

XSKEMP 2 парчиња/Многу Калено Стакло За Леново Јога Табот 3 Про 10.1X90F Таблет КОМПЈУТЕР 9H 0.3 мм Филм HD

DEN 380.00
DEN 447.36

Залиха

XSKEMP 2 парчиња/Многу Калено Стакло За Леново Јога Табот 3 Про 10.1"X90 F Таблет КОМПЈУТЕР 9 H 0.3 мм Филм HD Ултра Јасно Екран Заштитник Покрие Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 2 X Сува Ткаенина за Чистење 2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Декларираните карактеристики

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
XSKEMP
Количина:
2 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Пакет:
Нема мало пакет
Број На Модел На:
За Леново Јога Табот 3 Про 10.1X90F
Карактеристики 1:
9H Цврстина,Ултра-тенки,Ултра Јасно
Карактеристики 2:
Анти-Нула,Анти-Да Се Загрози
Карактеристики 3:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ
Карактеристика 4:
0.3 mm,Shockproof
Големина на:
242*148mm

Поврзани производи