XSKEMP 9H Вистински 0.3 mm Калено Стакло За Apple iPad Воздух Air2 Анти-Нула Таблета Екран Заштитник Зајакнато со Заштитен Филм Guard
Ново

XSKEMP 9H Вистински 0.3 mm Калено Стакло За Apple iPad Воздух Air2 Анти-Нула Таблета Екран Заштитник Зајакнато

DEN 207.00
DEN 258.72

Залиха

XSKEMP 9 H Вистински 0.3 mm Калено Стакло За Apple i Pad Воздух Air2 Анти-Нула Таблета Екран Заштитник Зајакнато со Заштитен Филм Guard Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Декларираните карактеристики

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Нула Доказ
Пакет:
Нема мало пакет
Број На Модел На:
За Apple iPad Воздух Air2 9.7 инчен
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Карактеристики 1:
9H Цврстина,Ултра-тенки,Ултра Јасно
Карактеристики 2:
Анти-Нула,Анти-Да Се Загрози
Карактеристики 3:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ
Карактеристика 4:
0.3 mm,Shockproof
Големина на:
236*165mm

Поврзани производи