YANRUO #2028HF Сите Големини Siam Strass Железо Flatback амбуланта корегирање Камења Лабава Hot Fix Кристал Кристално Стакло За Облека Додаток
Ново

YANRUO 2028HF Сите Големини Siam Strass Железо Flatback амбуланта корегирање Камења Лабава Hot Fix Кристал

DEN 222.00
DEN 273.60

Залиха


#2028 HF Сите Големини Siam Strass Железо Flatback амбуланта корегирање Камења Лабава Hot Fix Кристал Синџир Кристално Стакло За Облека Додаток
Предмет : Амбуланта Корегирање Кристал
Боја : Siam
Материјал : Стакло, Кристал
Се Користи За : - Чанти,Облека,Чевли
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Декларираните карактеристики

боја:
SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs, SS30 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Број На Модел На:
2028HF
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Користат За:
Облека,Булчински Свадба,Вечерни Фустани,Чанти,Жена Чевли,Накит
Материјал:
кристално стакло
Обликот:
Тркалезно Лице Со Flatback Сива Лепак Амбуланта Корегирање Кристал
боја:
Siam
Rhinestones Тип:
Пегла На,Hot Fix Rhinestones,Strass Амбуланта Корегирање,Амбуланта Корегирање Мотив
Амбуланта Корегирање Strass Користи Како:
Облека, Додатоци,Облека, Декорација,Чевли Додатоци
Големина:
SS6,8,10,16,20,30

Поврзани производи