YANRUO #2028HF Сите Големини Смарагд Кристал амбуланта корегирање Железо На Flatback Hot Fix Лепак Strass Стакло, Кристал За Облека
Ново

YANRUO 2028HF Сите Големини Смарагд Кристал амбуланта корегирање Железо На Flatback Hot Fix Лепак Strass Стакло,

DEN 214.00
DEN 263.52

Залиха


#2028 HF Сите Големини Смарагд Кристал амбуланта корегирање Железо На Flatback Hot Fix Лепак Strass Стакло, Кристал За Облека
Предмет : Амбуланта Корегирање Кристал
Боја : Смарагд
Материјал : Стакло, Кристал
Се Користи За : - Чанти,Облека,Чевли
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :
ПАКУВАЊЕ ИНФОРМАЦИИ

Декларираните карактеристики

боја:
SS6 1440pcs, SS8 1440pcs, SS10 1440pcs, SS16 1440pcs, SS20 1440pcs, SS30 288pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Топло-Fix
Број На Модел На:
2028HF
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Користат За:
Облека,Булчински Свадба,Вечерни Фустани,Чанти,Жена Чевли,Накит
Материјал:
кристално стакло
Обликот:
Тркалезно Лице Со Flatback Сива Лепак Амбуланта Корегирање Кристал
боја:
Емералд
Rhinestones Тип:
Пегла На,Hot Fix Rhinestones,Strass Амбуланта Корегирање,Амбуланта Корегирање Мотив
Амбуланта Корегирање Strass Користи Како:
Облека, Додатоци,Облека, Декорација,Чевли Додатоци
Големина:
SS6,8,10,16,20,30

Поврзани производи