YANRUO #3270 Сите Големини Виолетова Триаголник Рамен Грб Камења Strass Шиење Кристал се Шие На Кристал За Облека
Ново

YANRUO 3270 Сите Големини Виолетова Триаголник Рамен Грб Камења Strass Шиење Кристал се Шие На Кристал За

DEN 858.00
DEN 952.80

Залиха


YANRUO #3270 Сите Големини Виолетова Триаголник Рамен Грб Камења Strass Шиење Кристал се Шие На Кристал За Облека
Кристал се шие на кристал.W e ви понуди пристап до целата колекција на највисок квалитет кристално embellishments,тие се губат кристал елементи кои може да се користи на чанти,облека,чевли, и други додатоци,ние, исто така, може да направите поинаква форма.
Објект : Да Се Шие На Кристал
Боја : Виолетова
Големина : 16 22mm
Материјал : Стакло, Кристал
Испорака : DHL,UPS-от,EMS,Fed Ex,ТНТ,ПАТАРИНА,итн.
Производот Се Покаже :

Декларираните карактеристики

боја:
Виолетова
Големина:
16mm 72Pcs, 22mm 32Pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
3270
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Бренд Име:
YANRUO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
триаголник
боја:
Виолетова
Тип:
Strass Кристал Камен
Кристал се Шие на Користи Како:
Чевли Додатоци,Облека, Декорација,Облека, Додатоци
посебни:
Flatback Со Две Дупки
Користат За:
Жена Чевли,Свадба, Свадба Фустани,Вечерни Фустани,Чанти,Накит
Материјал:
кристално стакло
Големина:
16,22mm

Поврзани производи