YAOPEI Електронски Палење Серпентина За 2001-2004 Хонда Граѓански 099700-072 583572 30520P8EA00 30520PDKA01 30520PGKA01 30520-PVF-A01
Ново

YAOPEI Електронски Палење Серпентина За 2001-2004 Хонда Граѓански 099700-072 583572 30520P8EA00 30520PDKA01

DEN 1028.00
DEN 1238.40

Залиха


Повратни информации :
1. Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат.тоа ќе се врати за нас.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress.
Гаранција :
1.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено.
Бренд Нови Електронски Палење Серпентина За 2001-2004 Хонда Граѓански 099700-072 583572 30520 P8 EA00 30520 PDKA01 30520 PGKA01 30520-PVF-A01
Слики на Калеми за Палење :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.исто така, ве молиме да не информирате на вести.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.

Декларираните карактеристики

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Осветленост Дел Број:
583572 30520P8EA00 30520PDKA01
Бренд Име:
YAOPEI
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Материјал:
Стандард
Производителот Дел Број:
30520PGKA01 30520-PVF-A01
Тип:
палење серпентина
Производителот Дел Број:
099700-072
Состојба:
Сосема Нов и Висок Квалитет
Намената:
Замена дел
Пакување:
Неутрален Пакување
конектор:
4PIN
Гаранција:
12 месеци
Автомобил Направи:
За 2001-2004 Хонда Граѓански
време на испорака:
Во рамките на 5days по добивате вашата исплата

Поврзани производи