YAOPEI Одговара За 2001-2005 Хонда Граѓански Електрична Енергија Прозорец Господар Вклучите НОВО 1400
Ново

YAOPEI Одговара За 2001-2005 Хонда Граѓански Електрична Енергија Прозорец Господар Вклучите НОВО 1400

DEN 762.00
DEN 907.20

Залиха


Одговара За 2001-2005 Хонда Граѓански Електрична Енергија Прозорец Господар Вклучите НОВО 1400
ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика . услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести.
Детали на сликата
Клиенти Повратни Информации

Декларираните карактеристики

Специјални Функции:
моќ прозорец господар префрлате
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Тежина:
0.13kg
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Дијаметар:
4inch
Година:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
18.6cm
Објектот Ширина:
4.2cm
Објектот Висина:
5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал Тип:
оригиналниот
Име На Модел:
35750-SAE-P03
Име На Модел:
35750-SAE-P03
Материјал Тип:
Пластични
Година:
92-98
Специјални Функции:
Прозорецот Господар Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Прекинувачи
pin:
20
гаранција:
12 месец
Состојба:
Нови
Автомобил Производител:
За Хонда

Поврзани производи