YAOPEI ОЕМ 76880-T1G-E011-М4 За Хонда CRV4 CRE-V 12-16 Право Светлата за Миење Млазницата перач на Автомобили
Ново

YAOPEI ОЕМ 76880-T1G-E011-М4 За Хонда CRV4 CRE-V 12-16 Право Светлата за Миење Млазницата перач на Автомобили

DEN 3507.00
DEN 4175.52

Залиха


YAOPEI ОЕМ 76880-T1 G-E011-М4 За Хонда CRV4 CRE-V 12-16 Право Светлата за Миење Млазницата перач на Автомобили Детали за Производот : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Гаранција : Да Дел број : 76880-T1 G-E011-М4 За Хонда CRV4 CRE-V 12-16

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Перач На Автомобили
Бренд Име:
YAOPEI
Име На Модел:
76880-T1G-E011-M4
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Мотор:
Никој
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Вклучи Додатоци:
No
Гаранција:
Yes
OE БРОЈ:
76880-T1G-E011-M4
боја:
како Слика
Производителот Дел Број:
76880-T1G-E011-M4
Осветленост Дел Број:
76880-T1G-E011-M4
квалитет:
добро
испорака:
брза испорака
Состојба:
Нови
Тип:
Перач На Автомобили
Пакет:
Неутрален Пакување

Поврзани производи