YAZOLE Автомобил Спорт Види Мажите 2018 Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки Часовник Кварц Види Зглоб Мажите Hodinky Кварц-види Relogio Masculino
Ново

YAZOLE Автомобил Спорт Види Мажите 2018 Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки Часовник Кварц Види Зглоб Мажите

DEN 196.00
DEN 239.52

Залиха


YAZOLE Автомобил Спорт Види Мажите Врвот Бренд на Луксузни Познатиот Машки Часовник Кварц Види Зглоб Мажите Hodinky Кварц-види Relogio Masculino
Целата
Бренд : YAZOLE
Часовници категории : Луѓе,Машки
Види стил : Мода,Неформални Спортови
Карактеристики : види dial е направен на сино стакло со сина светлина fashing.
Dail
Обликот на бирање : Круг
Движење тип : Кварц
Дисплеј тип : Покажувачот
Dail боја : Црна,Зелена
Бенд
Бендот materal : Кожа
Затворач тип : Тока
Бендот боја : Црна,Кафеава
Големина и тежина
види lenght : за 23cm
Dail дијаметар : околу 4.5 cm
Dail дебелина : за 0.9 cm
Бендот ширина : за 2cm
Види тежина : околу 45g
Пакет
1 X види
Водоотпорен опис
Часовници се 30 M водоотпорен ( живот водоотпорен ),само може да поздравниот малку вода,не може да се мијат или во капење,пливање,нуркање.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
TIMARCO
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода
Број На Модел На:
YZL324
Бендот Должина:
23cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
45mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
бизнис
Случај Дебелина:
9mm
бирате боја :
Го види dial е направен на сино стакло со сина светлина fashing
За публиката:
Мажите Гент Момчиња мажишта
Топла продажба:
Рачни Часовници Врвот Бренд На Луксузни Познатиот Кварц Види Мажите Часовник
Зборови За Пребарување:
Луксузна Врвот Бренд Мажите се Види Кристал dial
Со други зборови:
Бизнис Час Часовникот Се Облекуваат Мажите Секојдневен Кварц Види
Неформални Спортови Види:
мажите кожа за на рака Авто Календар Кварц-види
Моден Машки Часовник:
Моден Оригиналниот Часовник Машки Reloges Hombre Relogio Masculino
Бразил зборови:
esportivo relogios dos homens marca luxo masculino relogio де pulso
Шпанија зборови:
deportivos relojs hombre де marca lujo famosas masculino cuarzo
Франција зборови:
montre homme де marque luxe orologi uomo ди marca famosa lusso

Поврзани производи