YESSUN Андроид За Бенц Вито/Viano 2009~2011 Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео HD Екран на Допир за Мултимедијален Плеер Нема CD DVD.
Ново

YESSUN Андроид За Бенц Вито/Viano 2009~2011 Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео HD Екран на Допир за Мултимедијален

DEN 22277.00
DEN 26208.00

Залиха

Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Повратни информации :
1. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа во работни денови
Превозот Забелешка :
1. Ние не може да ја испорача врвот.Оддалечена област feeexcluded, за адреси наведени во Оддалечените области на DHL/Федекс веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35. или CPF НЕМА. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена. Ако имате подобар начин за да се избегне тоа, можете да контактирате со нас, ние ќе соработуваме со вас.Русија customersplease даде на примачот ИМЕ и презиме.Ве молиме не го отвори спорот директно, или тоа ќе се постапува во текот на aliexpress спор тим.) ако изберете локација за подигнување или Fed Ex.
Посебни Информации : (Важно)
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму
За Услугата :
1. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова.Бразил customersplease кажете му на вашиот данок бр.
Увоз На Данок :
1.
Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео Плеер
Одговара За Бенц Вито/Viano 2009~2011 За Benz A-W169/Б-W245 2005~2011 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга.

Декларираните карактеристики

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Шпански,турски,Индонезија,романски,норвешки,шведски,француски,Јапонски,Булова текст (холандски Јужна Африка),полски,португалски,Кинески (Поедноставен),холандски,руски,Кинески (Традиционалните),италијански,Малајски,англиски,корејски
RAM меморија:
2G
Мерцедес-Бенц Модел:
Вито
Вито-Година:
2011,2010
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Бренд Име:
YESSUN
Од Моќ:
45w
Резолуција:
1024*600
Големина На Дисплеј:
9
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
Објектот Големина:
9 Инчен Capacitance Екран На Допир
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
КД-9011
Напон:
12V
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
оригиналниот
OSD Language:
Руски

Поврзани производи