YJZT 14*13.6 CM Мода Прекрасна Мускулите Цртан филм Ајкула Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Графички Декорација Ц1-5383
Ново

YJZT 14*13.6 CM Мода Прекрасна Мускулите Цртан филм Ајкула Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Графички Декорација

DEN 54.00
DEN 90.72

Залиха


YJZT 14*13.6 CM Мода Прекрасна Мускулите Цртан филм Ајкула Обоени ПВЦ Автомобил Налепница Графички Декорација Ц1-5383
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
13.6cm
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Име На Модел:
С1-5383
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
14cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи