YJZT 15,3 см*2cm Бебе На Одборот Креативни Ленти Винил Автомобил Налепница Decals Црна/Сребрена C10-00051
Ново

YJZT 15,3 см*2cm Бебе На Одборот Креативни Ленти Винил Автомобил Налепница Decals Црна/Сребрена C10-00051

DEN 48.00
DEN 81.12

Залиха


YJZT 15,3 см*2cm Бебе На Одборот Креативни Ленти Винил Автомобил Налепница Decals Црна/Сребрена C10-00051
Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани. 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Број / Писмо
Објектот Ширина:
15.3cm
Објектот Висина:
2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
C10-00051
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Бренд Име:
YJZT
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
Црна СРЕБРО.
Налепница:
автомобил налепница

Поврзани производи