YJZT 15*8.2 CM Интересен Цртан филм Голема Бела Ајкула Жестока Обоени ПВЦ Висок Квалитет Автомобил Налепница Декорација Ц1-5406
Ново

YJZT 15*8.2 CM Интересен Цртан филм Голема Бела Ајкула Жестока Обоени ПВЦ Висок Квалитет Автомобил Налепница

DEN 54.00
DEN 90.24

Залиха


YJZT 15*8.2 CM Интересен Цртан филм Голема Бела Ајкула Жестока Обоени ПВЦ Висок Квалитет Автомобил Налепница Декорација Ц1-5406 Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Висина:
8.2cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Име На Модел:
С1-5406
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
15cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи