YJZT 16.1*11CM ОПАСНОСТ ГЕНЕРАТОР СОБА ДИЗЕЛ ГОРИВО Висок Квалитет Декорација ПВЦ Decals Автомобил Налепници Ц1-8286
Ново

YJZT 16.1*11CM ОПАСНОСТ ГЕНЕРАТОР СОБА ДИЗЕЛ ГОРИВО Висок Квалитет Декорација ПВЦ Decals Автомобил Налепници

DEN 60.00
DEN 100.32

Залиха


YJZT 16.1*11 CM ОПАСНОСТ ГЕНЕРАТОР СОБА ДИЗЕЛ ГОРИВО Висок Квалитет Декорација ПВЦ Decals Автомобил Налепници Ц1-8286
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
16.1cm
Модел:
Предупредување Марка
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
11cm
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
С1-8286
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Поврзани производи