Yobang Безбедност 7 вратата за влез спогодба систем вратата контрола на пристап на системот за Градење на портата Видео спогодба пристап системи врата
Ново

Yobang Безбедност 7 вратата за влез спогодба систем вратата контрола на пристап на системот за Градење на портата

DEN 8346.00
DEN 9072.00

Залиха


започнете
крајот
започнете
7" Боја На Раце Слободен Видео Doorphone
16 видови на врата прстени
Допрете тастатура Мулти-стан спогодба
>>>вовед :
Ултра-тенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.Допрете копчето дизајн, 7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција. IR Камера со Визија Ноќ. Електрично заклучување-контролна функција. На дланка-бесплатни спогодба функција. Исклучете внатрешна спогодба функција. Следење на надворешната страна на вратата. 16 видови на врата прстени. Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи. Камерата може да бидат со висока дефиниција следи, спогодба, го отклучите, безжични контрола, код за отклучување., рака слободни, набљудувачите на разговорите да се следи Соодветна повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функции Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет. >>>Функција : 1.префрлување напојување : AC220 V - 50 Hz DC15 V 5 A интегрирано напојување/или два одделни напојување, по желба. Корисниците можат да бидат опремени со батерија 2.машина на струјата : помалку од 800m A 3.повик одложување време : 120 S ± 10% 4.следење, одложување време : 60-тите години ± 10% 5.камерата, сензорот за близина : SHARP1/4 CCD 6.Објектив : 3.6 MM92 7 степени.Екран : 7" TFT 8.Резолуција : 960 * 480 9.отворено одделение со ноќно функција 8.внатрешна единица димензии : (H)245×(W)155×(D)22mm 10.отворено одделение Димензија : 308×132×50mm Инсталација : ѕид-монтирани. Материјал : Цинк Легура 11.внатрешна и надворешна инсталација : Ѕид 12.кабел : 4 жици (5 поддршка тестенини 3) +2 жица за заклучување линија (поддршка на терминал линија на некоја надворешна единица е поврзан)
>>>Пакет содржина : 1 * паркинг (Надворешен камера 2 * Внатрешна следи 2 * AC адаптер 2 * 5m 4-core приклучен кабел 1 * 2-core приклучен кабел 1 * Пакет на завртки 1 * User manual (рачно)-англиски јазик

Декларираните карактеристики

Големина:
7inch
Број На Модел На:
809MC12
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Бренд Име:
Yobang Безбедност
Одговарање На Режимот:
Hands-free
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Комплет За Конфигурација:
Од еден до Два видео doorphone
Тип:
Спогодба Систем
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Агол На Гледање (°):
92
моќност:
110V-240V
Врата:
Yes
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
ABS
моќност:
240v
Резолуција:
700TVL
Камерата:
боја
Контрола На Пристап:
Yes

Поврзани производи