YOYOYU Ѕид Decal Нога Масажа, Спа Салон Винил Ѕид Креативни Налепници Модерна Релаксираат Внатрешни работи Отстранлив Оркестарот Уметност Mural DIY SY886
Ново

YOYOYU Ѕид Decal Нога Масажа, Спа Салон Винил Ѕид Креативни Налепници Модерна Релаксираат Внатрешни работи

DEN 334.00
DEN 422.40

Залиха

Информација за производот : Број : SY886 Големина : S : 42x48cm M : 57x65cm Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

Декларираните карактеристики

боја:
H601 Бела, Златен, H631 Виолетова, H627 Сива, H607 Оган Црвена, H619 Зелена, друга боја избор
Големина:
42x48cm, 57x65cm
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
За Фрижидер,Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
SY886
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја на располагање
Материјал:
Винил ПВЦ налепница
Отстранлив:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Поврзани производи