YPP ЗАНАЕТ Raccoon Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска Забавна Декорација Материјали
Ново

YPP ЗАНАЕТ Raccoon Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Детска

DEN 120.00
DEN 133.92

Залиха

Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1). Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел.Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци.
Ако треба да се промени на адресата, ве молиме ни e-mail пред ние брод на пакетот. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.
Многу корисно за торта декорација/ - карта во донесувањето одлуки/ Scrapbooking! Само колективното тоа!
Пакување :
Плаќање :
1).

Декларираните карактеристики

Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
18012201
Бренд Име:
YPP занает
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Свадба Партија; Scrapbooking занаети
Пакување:
1sheet/многу
Големина:
11*16cm

Поврзани производи