Z25 Бонбони Креативни Пенкало Дизајн Студент Безбедно Хартија Ножици за Сечење Уметност Канцеларија Училиште Снабдување со Капа Деца Канцелариски DIY Алатка
Ново

Z25 Бонбони Креативни Пенкало Дизајн Студент Безбедно Хартија Ножици за Сечење Уметност Канцеларија Училиште

DEN 95.04

Залиха


Почитувани Клиенти,
Поради меѓународниот шопинг, Тоа е подобро да се избере регистрирани воздухопловната,aliexpress стандард превозот или epacket.
За нарачки $7, ние нудиме мали пакети, освен ако не изберете регистрирани воздухопловната
За нарачки > $7, ние нудиме бесплатен превозот од регистрирани воздухопловната
За нарачки > $300,ние нудиме бесплатно изразат испорака од страна на EMS/DHL/итн. (Освен Некои Далечна Земја)
Ако имате било какви проблеми со производот кој сте го добиле,ве молиме не се директно отворен спор или остави негативни повратни информации,контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите додека не се задоволни.
Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена.
Кликнете тука,да добијат попуст :
Големина : 12*1.5 cm

Декларираните карактеристики

боја:
случаен
Бренд Име:
Во Можност Деца
Број На Модел На:
Z25
Возрасна Група:
Деца

Поврзани производи