За 10 LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Свадба Партија Вазна База на Светлина + Далечински Година Бесплатен Превозот Kitosun Директно Фабрика
Ново

За 10 LED Мулти Боја Подводните Водоотпорен Свадба Партија Вазна База на Светлина + Далечински Година

DEN 907.20

Залиха

Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB, бела, Топло Бела
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
2.8inch
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
боја:
Бела
Број На Модел На:
KS-SB-010M
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Тип На Батерија:
ААА
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
Напон:
4.5V
LED Сијалица Количина:
10pcs SMD LED
Име на производ:
Далечински Контролирани Подводни LED Светло
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
Далечински Контролер:
Инфраред контролер , 24keys да се избере бои и програми, вклучување/исклучување
Бојата се менува програми:
Флеш - storbe - мазна исчезнат
Производ големина:
7CM дијаметар, 2.3 СМ висок
Извор На Енергија:
3AAA батеријата управува ,но не се вклучени
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација
Спецификација:
0.7-0.9M

Поврзани производи