За Бенц GLE W166 /Купе C292 ABS Страна Rearview Огледало Трим Покрие 2015-2017 2 парчиња
Ново

За Бенц GLE W166 /Купе C292 ABS Страна Rearview Огледало Трим Покрие 2015-2017 2 парчиња

DEN 1588.00
DEN 3114.24

Залиха


За Бенц GLE W166 /Купе C292 ABS Страна Rearview Огледало Трим Покрие 2015-2017 2pc
Одговара За Бенц GLE W166 /Купе C292 2015-2017
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог. Крајот на инсталацијата, ве молиме не допирајте вода во рок од 72 часа

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
hotrimworld
Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За Бенц GLE W166 /Купе C292
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Земја на потекло:
Кина

Поврзани производи