За Doogee DG310 Случај Diy УВ Сликарство Мека Tpu Назад Случај За DOOGEE doogee 310 VOYAGER2 DG310 Телефон Покрие Чиста Бесплатен Превозот
Ново

За Doogee DG310 Случај Diy УВ Сликарство Мека Tpu Назад Случај За DOOGEE doogee 310 VOYAGER2 DG310 Телефон

DEN 73.00
DEN 90.24

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
2 .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
3 .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
За Doogee DG310 Случај Diy УВ Сликарство Мека Tpu Назад Случај За DOOGEE doogee 310 VOYAGER2 DG310 Телефон Покрие Чиста Бесплатен Превозот
Слика детали :

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.5 Inch
Компатибилен Бренд:
DOOGEE
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За Doogee 310 Случај
Модел 1:
Случај За Doogee 310
Модел 2:
За Doogee 310 Маска

Поврзани производи