За HYUNDAI Tucson IX35 LED Опашка Светлина 2009-2013 година Црна Домување Јасно Покрие SN
Ново

За HYUNDAI Tucson IX35 LED Опашка Светлина 2009-2013 година Црна Домување Јасно Покрие SN

DEN 19679.52

Залиха

Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : LED задни Светла.
2.Боја : Црна Домување Јасно Капак.
3.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,4 PCS/картон).
4.Надградите вашиот возило со racing изглед.
5.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
6.Директна замена.
7.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
8.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
9.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.
И, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за Tucson IX35
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Hyundai Модел:
Tucson
Tucson-Година:
2009,2010,2011,2012,2013
Автомобил модел:
За Hyundai
Година:
2009-2013 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
30inch
Објектот Тежина:
7.5kg

Поврзани производи