За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2017 4pcs Моделирани Поздравниот Чувари Кал Клапи Трим
Ново

За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2017 4pcs Моделирани Поздравниот Чувари Кал Клапи Трим

DEN 3068.00
DEN 3696.00

Залиха


НОВИ Пристигнување!! За Jaguar F-Темпо f темпо X761 2016 година 4pcs Моделирани Поздравниот Чувари Кал Клапи Трим Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : Направен Од Високо Квалитетни Пластични Inculde : 4pcs Боја : Црна Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Покривот Полици & Кутии
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Материјал Тип:
Пластични
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Тип:
Автомобил Стил
Автомобил Направи:
За Jaguar F-Темпо X761

Поврзани производи