За Land Rover Discovery Спорт Нерѓосувачки Конзола CD Панел Покрие 2015- Црна 1pcs
Ново

За Land Rover Discovery Спорт Нерѓосувачки Конзола CD Панел Покрие 2015- Црна 1pcs

DEN 2302.00
DEN 2586.24

Залиха


Нерѓосувачки Конзола CD Панел Покритие За Land Rover Discovery Спорт 2015-2016 Црна
Одговара За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 Година
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете го овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality Нерѓосувачки челик
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
hotrimworld
Име На Модел:
За Land Rover Discovery Спорт
Објектот Ширина:
0inch
Година:
2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
0.5kg
Земја на потекло:
Кина

Поврзани производи