За Лета IQ4405 Случај Маска,Diy УВ Сликарство Обоени Цвеќиња, Овошје Мека Tpu Случај За Лета IQ 4405 Ево Шик 1 4.5 Покрие Чиста Кеси
Ново

За Лета IQ4405 Случај Маска,Diy УВ Сликарство Обоени Цвеќиња, Овошје Мека Tpu Случај За Лета IQ 4405 Ево Шик

DEN 73.00
DEN 90.24

Залиха


Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
2 .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
3 .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
За Лета IQ4405 Случај Маска,Diy УВ Сликарство Обоени Цвеќиња, Овошје Мека Tpu Случај За Лета IQ 4405 Ево Шик 1 4.5" Покрие Чиста Кеси
Слика детали :

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Големина:
4.5 Inch
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Материјал:
Пластични
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8 cm
Број На Модел На:
За Лета IQ4405 Случај
Модел 1:
Случај За Лета IQ 4405 Ево Шик 1
Модел 2:
За Лета IQ 4405 Ево Шик 1 Маска
Тип:
Случај

Поврзани производи