За Мерцедес CLS Класа W218 Спојлер Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило Р Стил 2011 2012 2013 2014 2015 година
Ново

За Мерцедес CLS Класа W218 Спојлер Карбонски Влакна Заден Спојлер на Багажникот Крило Р Стил 2011 2012 2013

DEN 6381.00
DEN 7089.60

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Спојлери
Мерцедес-Benz CLS-Година:
2011,2013,2012
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Должина:
90inch
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Модел Година:
2011-2016
Име На Модел:
BENZ CLS W218
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
3kg
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Мерцедес-Бенц Модел:
CLS
Производителот Дел Број:
NO

Поврзани производи