За Toyota RAV4 RAV 4 2017 ABS Мат Автомобил Внатрешниот Воздух Условен Копчето Control Panel Покрие Трим Украси Автомобил Додатоци
Ново

За Toyota RAV4 RAV 4 2017 ABS Мат Автомобил Внатрешниот Воздух Условен Копчето Control Panel Покрие Трим

DEN 429.00
DEN 516.96

Залиха


За Toyota RAV4 RAV 4 2016 2017
Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Одговара За Toyota RAV4 2016 2017 Само Одговара За Високо Опремен Модел
Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Мат Пластика. Вклучува : 1 PCS/SET за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање. wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2016 2017
Бренд Име:
Kadore
Име На Модел:
117971
Објектот Должина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Matte
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Функција:
Само Одговара За Високо Опремен Модел

Поврзани производи