Задниот Поклопец за Huawei Г-7 Случај Покрие Fundas Силикон Мека TPU Случаи За Funda Coque Huawei Искачи Г-7 Г-7-L01 C199 Capas Телефон Случај
Ново

Задниот Поклопец за Huawei Г-7 Случај Покрие Fundas Силикон Мека TPU Случаи За Funda Coque Huawei Искачи Г-7

DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Ние само брод да се потврди цел адреси. Задниот Поклопец за Huawei Г-7 Случај Покрие Fundas Силикон Мека TPU Случаи За Funda Coque Huawei Искачи Г-7 Г-7-L01 C199 Capas Телефон Случај
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.Овие се купувачите одговорност.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.5 INCH
Карактеристики:
Нова Мода Луксузни Меки Силиконски Симпатична Кул Ткаеше Coque Funda Capa
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Материјал:
Мека TPU Силикони
одговара 1:
За Huawei Искачи Г-7 C199
Се вклопат 2:
За Huawei Г-7-L01 Г-7-L03

Поврзани производи