Заменете Multipipole ODUs М12 кабел push pull круг приклучок,М12 Големина,Месинг тело, 2,3,4,5,6,67,9,10,14 Игли,FGG plug PHG socket
Ново

Заменете Multipipole ODUs М12 кабел push pull круг приклучок,М12 Големина,Месинг тело, 2,3,4,5,6,67,9,10,14

DEN 1585.00
DEN 1585.44

Залиха


Технички карактеристики :
Механички и Climatically
1. Тоа значи дека ќе имате целосна сила на производство на гаранција за заштита на вашата набавка. Пратете ни порака и ќе добие одговор кратко време. Температурата опсег : -45 , +125 ;
4. Заштита индекс (споени) : IP50.
Нашата компанија е Сертификат : услуга за Клиентите :
.Производи : 1 B Серија Директно Приклучокот,Копче(G), Кабел collet, Орев за местењето на наведнуваат олеснување 1 B Серија Слободни Receptacle, Копче(G),кабел collet,Орев за местењето на наведнуваат олеснување
Изолатор спецификации за серија Б :
Индустрија Примена : Тоа е широко се користи за сите видови на медицинска опрема е, специјално за сигнал на пренос, Медицинска Опрема ,Аудио / Видео, Тестирање и Мерење, Комуникација производ линија. Посветеност Ние сме посветени да прави сигурни дека ќе ја напушти оваа трансакција се задоволни. Pin систем, G pin како стандард за on-конектор. Издржливост : > 5000 парење циклуси;
2. Ние се извор на најдобро се занимава и слободни забрзана испорака!Ви помогне да заштедите на трошоците и долгите време со совршен квалитет. Сол спреј отпорност на тест : > 48h;
7.Директно, 90 ° аглите на;
4. Размена Ние сме посветени да прави сигурни дека ќе ја напушти оваа трансакција се задоволни. Минути pin може да избере да се избегне употребата на машина слична на конекторот помеѓу мешана interpolation;
5. Вистинската насока заштитен ефект, анти-електромагнетни пречки;
6. Контактирајте со Нас, Ние работи 6 дена во неделата. Брз и Бесплатен Превозот Бесплатна и Брза Испорака! Таа започнува со добивање на вашата цел, се испраќаат надвор во рок од два работни дена. Заварување, crimping и PCB-core-тип на конектори;
3.
Производ Параметар :
1. Се враќа Во случај на кои би сакале да се вратат вашата нарачка, ние им овозможи враќа кои се обработени во рок од 14 дена од денот на приемот на стока. Шок отпор : 100 г ,6 MS;
6.
Производот се покаже :
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? Фабрика Директни Вашата нарачка ќе пристигне сосема нов во својот фабрички запечатени пакувања.

Декларираните карактеристики

боја:
2 игли, 3 пина, 4 игли, 5 иглички, 6 игли, 7 игли, 8 пина, 10 игли, 12 игли, 14 игли
Конектор тип:
линија конектор
Број На Модел На:
INT13-FGG.1B INT13-PHG.1B
Бренд Име:
StanexCo
Место на Потекло:
Кина
Примена:
Автомобилската, equipement
Поврзете тип:
Притисни повлече авто-заклучување
Пол:
машки и женски
Број на Контакти:
2,3,4,5,6,67,9,10,14 Иглички
Изолација Материјал:
PPS
Sleeve Материјал:
PSU
домување:
Дувачкиот
Површински Третман:
Бисер Хром

Поврзани производи